Seznam škol 2018/2019

Seznam mateřských škol, kde naše tréninky probíhají:

Místo tréninkuTrenérPoznámkaVolná místaČas tréninku
ZŠ Šenov, Radniční nám. Hana Těhanová Pro všechny děti od 5 do 11let volno pondělí 16:15 - 17:15
MŠ Těškovice Hana Těhanová Pouze pro místní děti obsazeno středa 14:45 - 15:30
ZŠ Těškovice Hana Těhanová Pouze pro místní děti obsazeno pátek 13:30 - 14:15
ZŠ Volgogradská Ostrava Hana Těhanová Pro všechny děti od 6 do 11let obsazeno pátek 15:15 - 16:15
ZŠ Březinova Romana Dubnova Bělocká Pro všechny děti od 5 let volno pondělí 15:00 - 16:00
ZŠ Václavovice Romana Dubnova Bělocká Pro všechny děti od 5 let volno úterý 14:15 - 15:15
MŠ Šponarova Romana Dubnova Bělocká Pro místní děti od 4 do 7 let 2 středa 15:00 - 15:45
MŠ Beneše, Hlučín Romana Dubnova Bělocká Pro místní děti od 4 do 7 let obsazeno čtvrtek 15:15 - 15:00
MŠ Šafaříkova Romana Dubnova Bělocká Pro místní děti od 4 do 7 let obsazeno čtvrtek 15:20 - 16:05
Zš Pokorného - Poruba *   Pro všechny děti od 4 do 6 let 2 středa 16:15 - 17:00
Zš Bohumínská- Slezská *   Pouze pro místní děti 4 středa 15:00 - 15:55
Zš Krmelín *   Pro všechny děti od 6 do 9 let obsazeno středa 15:30 - 16:15 
Mš Krmelín *   Pro všechny děti od 4 do 7 let obsazeno středa 16:15 - 17:00
Zš Stará ve n/O *   Pro všechny děti od 6 do 9 let obsazeno pondělí 15:30 - 16:15
ZDRAVÁ ŠKOLKA *   Pro všechny děti od 4 do 7 let obsazeno pondělí 15:30 - 16:15 
Proskovice *   Pro všechny děti od 4 do 8 let  obsazeno  pondělí 15:30 - 16:15 
Mš Vřesina *   Pro všechny děti od 4 do 7 let  obsazeno středa 16:00 - 16:45 
Mš Krásné Pole *   Pro všechny děti od 4 do 7 let  obsazeno  středa 16:00 - 16:45 
Zš krásné Pole *   Pro všechny děti od 6 do 9 let  obsazeno  středa 16:00 - 16:45 
Zš Stará Bělá *   Pouze pro místní děti  obsazeno  pondělí 16:00 - 16:55 
Mš Inškolka *   Pouze pro místní děti  obsazeno  pondělí 16:00 - 16:55 
Mš a Zš Čeladná *   Pro všechny děti od 4 do 9 let  obsazeno  pondělí 16:00 - 16:55 
Zš Pokorného - Poruba *   Pro všechny děti od 6 do 9 let  4 pondělí 16:00 - 16:55 
Mš Ukrajinská - Poruba *   Pouze pro místní děti  obsazeno  pondělí 16:00 - 16:55 
Zš Klimkovice *   Pouze pro místní děti  5 středa 15:30 - 16:20
MŠ Radvanice *     obsazeno  
MŠ Blahoslavova *     obsazeno  

pozn. Pro informace u škol označených * kontaktujte prosím Ing. Zuzanu Uhrovou na tel.: 736 214 317