Zahajujeme cvičení v atletické školce ve šk. roce 2018/2019

Milé děti a rodiče,

dovoluji si vás přivítat v novém školním roce a tím i v našem cvičení Atletické školky. Seznam školek, ve kterých cvičím, časy cvičení a obsazenost skupiny najdete na těchto stránkách po najetí si na políčko "Trenéři" , kdy se vám poté objeví "Seznam mateřských škol". Když si rozkliknete tento seznam, uvidíte tabulku a seznam všech míst i se jmény trenérů, kde kroužek Atletické školky probíhá. Pokud budete mít jakékoli dotazy ke konkrétní organizaci v jednotlivých skupinách, neváhejte mne kontaktovat e-mailem na adrese romana.dubnova@seznam.cz nebo telefonicky na čísle 732 172 852.

Předběžné přihlášky mi prosím zasílejte na výše uvedený email. Originál vyplněné a podepsané přihlášky a formuláře GDPR prosím odevzdejte při první lekci. Kroužek se platí na každé pololetí zvlášť a to převodem na účet:

číslo účtu:                  670100-2210023437/6210

částka:                       1.000,- na pololetí (říjen 2018 až leden 2019)

do zprávy pro příjemc/popisu platby uveďte jméno a příjmenídítěte a název MŠ nebo , kam na cvičení dochází.

Termín :                      do 30.9.2018

Ke každé přijaté platbě vystavuji příjmový doklad. Pokud máte zájem doklad uplatnit k proplacení (zdravotní pojišťovna aj.) a potřebujete na něm uvést specifické údaje, prosím, zjistěte si, co přesně potřebujete mít na dokladu uvedeno, aby byl akceptován k proplacení a následně mě kontaktujte na tento email. Běžně je v dokladu uvedeno jméno a adresa plátce, částka, datum zaplacení a v popisu je uvedeno Atletická školka - jméno dítěte.

Kroužek je také možno platit pomocí FKSP zaměstnavatele. Napište si prosím o více informací.

Děkuji za Váš zájem o naše cvičení a přeji hezký den.

S pozdravem
Mgr. Romana Dubnova Bělocká,

trenérka SSK Vítkovice