Seznam mateřských škol

Seznam mateřských škol, kde naše tréninky probíhají:

Místo tréninkuTrenérPoznámkaVolná místaČas tréninku
MŠ Svinov Ing. Andrea Čtvrtníčková Pouze pro místní děti obsazeno  
MŠ Ukrajinská Ing. Andrea Čtvrtníčková Pouze pro místní děti obsazeno  
Femm Club Poruba Ing. Andrea Čtvrtníčková Pro všechny děti od 4 do 6 let obsazeno  
ZŠ Bohumínská Nadine Kanonová Pouze pro místní děti 3 středa 15:00 - 15:55
ZŠ Klimkovice Lucie Jelínek Pro všechny děti od 5 do 8 let 5 středa 15:30 - 16:20
MŠ Inškolka Lucie Jelínek Pouze pro místní děti 3  
ZŠ Zbyslavice Lucie Jelínek Pro všechny děti od 5 do 8 let 7 čtvrtek 16:00 - 16:50
ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí Veronika Kováčechová Pro všechny děti od 6 do 9 let  obsazeno   
ZŠ Stará Ves nad Ondřejnicí  Veronika Kováčechová  Pro všechny děti od 4 do 7 let  obsazeno   
ZŠ Krmelín Veronika Kováčechová Pro všechny děti od 6 do 9 let 3 pátek 14:30 - 15:20
MŠ Vřesina Zuzana Mojžíšová Pro všechny děti od 4 do 7 let  obsazeno   
MŠ Krásné Pole Zuzana Mojžíšová Pro všechny děti od 4 do 7 let 6 středa 16:00 - 16:45
ZŠ Krásné Pole Zuzana Mojžíšová Pro všechny děti od 6 do 9 let obsazeno  
ZŠ Stará Bělá Zuzana Mojžíšová Pro všechny děti od 6 do 9 let obsazeno středa 13:30 - 14:20
Femm Club Poruba Ing. Zuzana Uhrová Pro všechny děti od 4 do 7 let 5 pátek 16:15 - 17:00
MŠ Krmelín Ing. Zuzana Uhrová Pro všechny děti od 4 do 6 let obsazeno  
Proskovice Ing. Zuzana Uhrová Pro všechny děti od 4 do 8 let  5 úterý 15:30 - 16:15
MŠ a ZŠ Čeladná Ing. Zuzana Uhrová  Pro všechny děti od 4 do 9 let  obsazeno   
ZŠ Pokorného Ing. Zuzana Uhrová Pro všechny děti od 6 do 9 let  2 pondělí 16:00 - 16:55
MŠ Vrablovec Mgr. Hana Těhanová Pouze pro místní děti obsazeno středa 15:15 - 16:00
ZŠ Ludgeřovice Mgr. Hana Těhanová Pouze pro místní děti 4 úterý 14:00 - 14:50
ZŠ Šenov Mgr. Hana Těhanová Pouze pro místní děti obsazeno pondělí 16:15 - 17:15
ZŠ Volgogradská Mgr. Hana Těhanová Pouze pro místní děti obsazeno pátek 15:10 - 16:10
MŠ E.Beneše, Hlučín Mgr. Romana Dubnova Bělocká Pouze pro místní děti 2 pondělí 14:15 - 15:00
MŠ Šafaříkova, OV - Přivoz Mgr. Romana Dubnova Bělocká Pouze pro místní děti 2 pondělí 15:30 - 16:15
Zdravá školka, Na Nivách, Ostrava Mgr. Romana Dubnova Bělocká Pouze pro místní děti 2 úterý 8:15 - 9:00
MŠ Šponarova, OV - Zábřeh Mgr. Romana Dubnova Bělocká Pouze pro místní děti 3 úterý 15:15 - 16:00
ZŠ Březinova + MŠ Mozartova, OV - Zábřeh Mgr. Romana Dubnova Bělocká Pro všechny děti od 4 do 10 let   čtvrtek 15:30 - 16:30
ZŠ Václavovice (bude zahájeno v 2.pololetí) Mgr. Romana Dubnova Bělocká Pro všechny děti od 6 do 11 let 15 úterý 13:30 - 14:30